Legături Fritschi Vipec Evo 12 – 2022
Cu Evo, nu numai că este mult mai ușor să pășești, ci și mai confortabil și mai sigur să urci. Inovații ușor de utilizat, cum ar fi opritorul solid pentru un pas ușor, eliberarea laterală în vârful piciorului, manevrarea practică și unitatea de călcâi stabilă, care nu se rotește, fac fiecare tur de schi perfect.
| Producător | Fritschi |
| Sezon | 2021 – 2022 |
| Utilizare | Tură |
| Lățimea frânei | 100 mm |
| DIN range | 5.0 – 12.0 |
| Greutatea schiorului | max. 130 kg |
| Clăpari compatibili | Touring Boots |
| Tehnologie | Easy Step In |
| Lăţime | 90 mm |
| Greutate | 580g |
| Ţara de fabricaţie | Elveţia |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Ne străduim să oferim informații cât mai precise și actualizate pentru produsul Legături Fritschi Vipec Evo 12 - 2022. Totuși, în cazul în care producătorul modifică specificațiile tehnice fără o notificare prealabilă, este posibil ca detaliile afișate pe site să nu reflecte aceste schimbări în timp real. Pentru siguranță, vă recomandăm să verificați informațiile de pe ambalajul produsului sau de pe site-ul oficial al producătorului.









Geantă Outdoor Pro pentru Clăpari sau Boots
Opinii
Nu există încă recenzii.