Legături Atomic Shift 13 MNC Ski Touring – 2021
Legătura de tură Atomic Shift MNC 13 reprezintă un nou concept în piața legăturilor de tură. Legatură funcționeaza ca o adevarata legatură în puncte cand este vorba de urcare și ca o veritabilă legatură alpin la coborâre. Modelul se poate utiliza cu majoritate claparilor de tură de pe piață, dar și cu clapari alpin.
Stoc epuizat
| Producător | Atomic |
| Sezon | 2020 – 2021 |
| Utilizare | Tură |
| Lățimea frânei | 100mm / 110mm / 120mm |
| DIN range | 5.0 – 13.0 |
| Greutatea schiorului | 40 – 120 kg |
| Clăpari compatibili | Alpine, Grip Walk, Touring, WTR |
| Ajustare | – |
| Înălțimea standului | 24 mm |
| Greutate | 650 g |
| Ţara de fabricaţie | – |
| Brand | Atomic |
|---|---|
| Stare produs | Nou |
| Lățimea frânei | 100-120 |
| Utilizare | Powder, Tură, Schi |
| Culoare | Negru |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Ne străduim să oferim informații cât mai precise și actualizate pentru produsul Legături Atomic Shift 13 MNC Ski Touring - 2021. Totuși, în cazul în care producătorul modifică specificațiile tehnice fără o notificare prealabilă, este posibil ca detaliile afișate pe site să nu reflecte aceste schimbări în timp real. Pentru siguranță, vă recomandăm să verificați informațiile de pe ambalajul produsului sau de pe site-ul oficial al producătorului.








Opinii
Nu există încă recenzii.