Clăpari Scarpa Anthracite PA F1 – 2023
Scarpa reînnoiește și își îmbunătățește cel mai bun clăpar pentru iarna 2022-2023. F1 are un design atractiv pe lângă ușurință, schiabilitate și confort excelent … Cu un raport perfect greutate/schiabilitate și un confort excepțional, îți permite să schiezi la alpin în timp ce te distrezi. Corpul său Grilamid asigură o rigiditate ridicată pentru o precizie maximă. Este echipat cu o căptușeală Intuition termoformabilă care se va adapta perfect morfologiei tale. Această ultimă versiune include o parte flexibilă sub limbă pentru a asigura poziția acesteia în afara clăparului.
| Producător | Scarpa |
| Sezon | 2022 – 2023 |
| Nivel pregătire | Intermediar – Avansat |
| Flex | 95 |
| Lățime | 102 mm |
| Utilizare | Tură |
| Sex/Vârstă | Bărbați |
| Bandă ajustabilă | 30mm Quick Release Cam Strap |
| Greutate | 1.080g / 26-26.5 |
| Utilizare | Tură |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Pentru | Bărbați |
| Brand | Scarpa |
| Stare produs | Nou |
| Nivel pregătire | Intermediar – Avansat |
| Flex | Mediu |
| Mărime | 30 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.







Opinii
Nu există încă recenzii.