Beţe Schi Leki WCR SL 3D – 2026
Cu axul său indestructibil din aluminiu de înaltă rezistență de 18 mm, acest WCR SL 3D de slalom doboară fiecare pârtie. Forma Airfoil asigură simultan o aerodinamică optimă și veți găsi poziția perfectă în orice moment cu noua prindere Trigger 3D Slalom. Noul sistem Trigger 3D oferă mai mult control printr-o conexiune directă între mănușă și băţ, ușurință îmbunătățită în utilizare prin clic, eliberare rapidă și o marjă mai mare de siguranță prin declanșarea inteligentă tridimensională care extinde intervalul de declanșare de patru ori.
| Producător | Leki |
| Sezon | 2025 – 2026 |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Construcţie | Lungime fixă |
| Geometrie | Fără îndoire |
| Diametru | 18 mm |
| Formă | Profil aerodinamic |
| Material | Aluminiu (HTS 6.5) |
| Vârf | Vârf de oțel (ax interior) |
| Greutate | 306g |
| Brand | Leki |
|---|---|
| Culoare | Negru, Rosu, verde |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Stare produs | Nou |
| Dimensiune | 120 cm, 125 cm, 130 cm |
1 recenzie pentru Beţe Schi Leki WCR SL 3D – 2026
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.















Tiberiu Costin (proprietar verificat) –