Beţe Schi Leki Hot Shot S – 2023
Hot Shot S îi va încânta pe cei care doresc o înghițitură în timp ce sunt în deplasare. Deșurubați mânerul, umpleți-l și înșurubați mânerul. Uimitor de ușor și rapid. Aceste beţe oferă un plus de siguranță și confort prin arbori din aluminiu de înaltă rezistență și sistemul Trigger S.
| Producător | Leki |
| Sezon | 2022 – 2023 |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Construcţie | Lungime fixă |
| Geometrie | Fără îndoire |
| Diametru | 16 mm |
| Formă | Cilindric |
| Material | Aluminiu (HTS 6.5) |
| Vârf | Vârf de oțel (ax interior) |
| Greutate | 281g |
| Brand | Leki |
|---|---|
| Culoare | Gri, Negru, Rosu |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Stare produs | Nou |
| Dimensiune | 115 cm, 120 cm, 125 cm, 130 cm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Ne străduim să oferim informații cât mai precise și actualizate pentru produsul Beţe Schi Leki Hot Shot S - 2023. Totuși, în cazul în care producătorul modifică specificațiile tehnice fără o notificare prealabilă, este posibil ca detaliile afișate pe site să nu reflecte aceste schimbări în timp real. Pentru siguranță, vă recomandăm să verificați informațiile de pe ambalajul produsului sau de pe site-ul oficial al producătorului.
















Opinii
Nu există încă recenzii.