| Producător | Masters |
| Utilizare | Schi Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Material | Stâlp din fibră de carbon întărit cu diametrul de 16 mm |
| Mâner | Prindere Soft Touch, curea reglabilă |
| Vârf | Din oțel |
| Greutate | 245g (pe dimensiunea de 120 cm) |
| Culoare | Albastru, Negru |
|---|---|
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Bărbați, Femei |
| Stare produs | Nou |
| Brand | Masters |
| Dimensiune | 115 cm, 120 cm, 125 cm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Ne străduim să oferim informații cât mai precise și actualizate pentru produsul Bețe Masters Elite Carbon. Totuși, în cazul în care producătorul modifică specificațiile tehnice fără o notificare prealabilă, este posibil ca detaliile afișate pe site să nu reflecte aceste schimbări în timp real. Pentru siguranță, vă recomandăm să verificați informațiile de pe ambalajul produsului sau de pe site-ul oficial al producătorului.















Opinii
Nu există încă recenzii.