Bețe Schi Leki WCR Lite GS 3D – 2025
WCR Lite GS 3D din aluminiu de înaltă rezistență de 16 mm sunt perfecte pentru tinerii concurenți care doresc să simtă spiritul Cupei Mondiale. Curba de slalom gigant oferă o aerodinamică optimă. Acest lucru este completat de noul grip Trigger 3D Pro G. Noul sistem Trigger 3D oferă mai mult control printr-o conexiune directă între mănușă și băţ, ușurință îmbunătățită în utilizare prin clic și eliberare rapidă și o marjă mai mare de siguranță prin declanșarea inteligentă tridimensională care extinde intervalul de declanșare de patru ori.
| Producător | Leki |
| Sezon | 2024 – 2025 |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Construcţie | Lungime fixă |
| Geometrie | Curbă GS |
| Diametru | 16 mm |
| Formă | Profil aerodinamic |
| Material | Aluminiu (HTS 6.5) |
| Vârf | Vârf de oțel (ax interior) |
| Greutate | 237g |
| Brand | Leki |
|---|---|
| Culoare | Negru, Rosu, verde |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Stare produs | Nou |
| Dimensiune | 105 cm, 110 cm, 115 cm, 120 cm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
















Opinii
Nu există încă recenzii.