Bețe Schi Leki Bold Lite S – 2023
Leki Alpino Bold Lite S de ultimă generație este un polivalent și atât de perfect pentru începători. Indiferent dacă sculptați sau faceți viraje strânse: Bold Lite S are ceea ce aveți nevoie. Conectarea rapidă a curelei la băţ datorită sistemului Trigger S o face sigură și confortabilă. Cureaua poate fi reglată corespunzător și se eliberează în sus în caz de cădere. Mânerele Trigger S Slalom au patru caneluri și vă ajută să țineți băţul fără efort toată ziua.
| Producător | Leki |
| Sezon | 2022 – 2023 |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Construcţie | Lungime fixă |
| Geometrie | Fără îndoire |
| Diametru | 16 mm |
| Formă | Cilindric |
| Material | Aluminiu (HTS 6.5) |
| Vârf | Vârf de oțel (ax interior) |
| Greutate | 260g |
| Dimensiune | 120 cm |
|---|
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.















Opinii
Nu există încă recenzii.