Beţe Schi Leki WCR GS 3D – 2026
Leki WCR GS 3D profesionist face cursele foarte distractive. Race Grip Pro G subțire este echipat cu noul sistem Trigger 3D. Acest lucru oferă mai mult control printr-o conexiune directă între mănușă și băţ, confort îmbunătățit de operare prin clic și eliberare rapidă și o marjă mai mare de siguranță prin declanșarea inteligentă tridimensională care extinde intervalul de declanșare de patru ori. Profilul Airfoil al stâlpului, modelat după aripile aeronavei, reduce rezistența aerului și optimizează balansul.
| Producător | Leki |
| Sezon | 2025 – 2026 |
| Utilizare | Alpin |
| Pentru | Unisex |
| Construcţie | Lungime fixă |
| Diametru | 18 mm |
| Formă | Profil aerodinamic |
| Geometrie | Curbă GS |
| Material | Aluminiu (HTS 6.5) |
| Vârf | Vârf de oțel (ax interior) |
| Greutate | 281g |
| Dimensiune | 120 cm, 125 cm, 130 cm |
|---|
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.















Bețe Telescopice Masters Bastone Ski Tour Jr. - 2024
Opinii
Nu există încă recenzii.